Не тільки Степанова: Кого з міністрів можуть відправити у відставку вже в найближчий час (відео)

Питання про звільнення з посади глави Кабміна Дениса Шмигаля може постати в лютому, вже після локдауну.

Найближчим часом в Україні можуть відправити у відставку деяких членів уряду, а після завершення локдауну, який, ймовірно, запровадять на початку 2021 року, постане питання про відставку прем'єра Дениса Шмигаля. Про це розповіли в програмі "Розклад Кулініча" політичний експерт Олексій Якубін і політолог Андрій Смолій, передають Патріоти України.

За їх словами, вже до Нового року в Україні можуть залишити свої посади глава МОЗ Максим Степанов і міністр інфраструктури Владислав Криклій, також можуть відбутися зміни і в фінансово-економічному блоці уряду.

"Зараз може стояти питання щодо часткової ротації складу Кабінету Міністрів до кінця цього року. Це фінансово-економічний блок уряду і пан Криклій, міністр інфраструктури, який останнім часом потрапляє в численні скандали. Щодо прем'єр-міністра Шмигаля, то його відставка можлива в наступному році", - зазначив Якубін.

Політолог Андрій Смолій додав, що з посади глави МОЗу можуть звільнити і Максима Степанова. "Можливим кандидатом "на виліт" є міністр охорони здоров'я Максим Степанов... Ходила така інформація, що в ОПУ це питання вже вирішили. Його, як і Криклія, можуть злити", щоб показати, що в країні приймаються якісь певні кадрові рішення через погану роботу", - пояснив політолог.

Смолій додав, що питання про звільнення з посади глави Кабміна Дениса Шмигаля може постати в лютому, вже після локдауну. "Весь негатив після локдауну, який вдарятиме по владі, потрібно буде на когось перевести. І це буде Шмигаль", - додав Смолій.

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...