Не тільки Трамп йде у суди: Команда Байдена може подати до суду через затримку оголошення переможця виборів

Команда обраного президента США Джо Байдена розглядає можливість судового позову через затримку визнання перемоги демократа федеральним відомством, передають Патріоти України.

Американське телебачення і сайти новин оголосили Байдена переможцем виборів після того, як він отримав достатньо голосів вибірників, щоб забезпечити собі президентське крісло. Проте GSA (Генеральна адміністрація) ще не оголосила переможця виборів, а це необхідно для початку процесу передачі влади.

В законі чітко не прописано, коли GSA повинна прийняти рішення. Але представники команди Байдена кажуть, що їхня перемога очевидна, а відстрочка не виправдана навіть у разі відмови Трампа визнати поразку.

Представник команди Байдена повідомив журналістам, що розглядається можливість позову до суду, якщо GSA не підтвердить визнання обраного президента.

"Судовий позов, безумовно, можливий, але є й інші варіанти, які ми розглядаємо", - сказав чиновник, який говорив на умовах анонімності.

Затримка з боку GSA позбавляє команду Байдена доступу до мільйонів доларів федерального фінансування і можливості зустрічатися з посадовими особами спецслужб та інших відомств.

Крім того, у команди немає доступу до Держдепартаменту, який зазвичай сприяє переговорам між іноземними лідерами і обраним президентом.

США погрожують Туреччині санкціями через авіасполучення з Росією, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 5:00

США чинять серйозний тиск на Туреччину, щоб Анкара заборонила російським авіакомпаніям здійснювати польоти на територію Туреччини літаками, які виготовлені в Америці. . На думку Вашингтона, такі польоти є порушенням запроваджених проти РФ санкцій, пов...

Без партійного білета, але разом: У "Слуги народу" немає голосів для виключення опального Тищенка з фракції, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 4:04

"Слуга народу" не може зібрати потрібну кількість голосів для виключення з фракції нардепа Миколи Тищенка, який оскандалився своєю поїздкою до Таїланду під час війни. Про це повідомляє співрозмовник Української правди у фракції "Слуга народу". Пряма мо...