Не тільки Трамп йде у суди: Команда Байдена може подати до суду через затримку оголошення переможця виборів

Команда обраного президента США Джо Байдена розглядає можливість судового позову через затримку визнання перемоги демократа федеральним відомством, передають Патріоти України.

Американське телебачення і сайти новин оголосили Байдена переможцем виборів після того, як він отримав достатньо голосів вибірників, щоб забезпечити собі президентське крісло. Проте GSA (Генеральна адміністрація) ще не оголосила переможця виборів, а це необхідно для початку процесу передачі влади.

В законі чітко не прописано, коли GSA повинна прийняти рішення. Але представники команди Байдена кажуть, що їхня перемога очевидна, а відстрочка не виправдана навіть у разі відмови Трампа визнати поразку.

Представник команди Байдена повідомив журналістам, що розглядається можливість позову до суду, якщо GSA не підтвердить визнання обраного президента.

"Судовий позов, безумовно, можливий, але є й інші варіанти, які ми розглядаємо", - сказав чиновник, який говорив на умовах анонімності.

Затримка з боку GSA позбавляє команду Байдена доступу до мільйонів доларів федерального фінансування і можливості зустрічатися з посадовими особами спецслужб та інших відомств.

Крім того, у команди немає доступу до Держдепартаменту, який зазвичай сприяє переговорам між іноземними лідерами і обраним президентом.

В обмінному фонді поповнення: Українські захисники взяли в полон групу окупантів (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 0:13

Українські воїни продовжують поповнювати обмінний фонд для подальшого звільнення побратимів, що опинилися в російському полоні. Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України полонили кількох російських окупантів. У мережі з'явилося ...

'Опираємось на Донбасі і Харківщині, тиснемо на півдні': Зеленський про ситуацію на фронті за останню добу

вівторок, 16 серпень 2022, 0:00

Президент Володимир Зеленський у своєму щоденному вечірньому зверненні повідомив, що ситуація на передовій за минулу добу не зазнала суттєвих змін. . Пряма мова: "Ситуація на передовій за минулу добу не зазнала суттєвих змін. Продовжується героїчний...