
Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням комунікацій Збройних Сил України, з початку повномасштабної війни 41 особу вищого офіцерського складу було звільнено зі служби в армії через стан здоров’я. Це дані були отримані у відповідь на запит Радіо Свобода, передають Патріоти України.
Згідно з інформацією Кадрового центру Збройних Сил України, з початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року до 1 серпня 2024 року з армії було звільнено 41 високопосадовця через проблеми зі здоров’ям.
Повідомляється, що за цей період на службу було призначено одного офіцера вищого рівня. До цієї категорії належать військові, які займають ключові командні посади або мають високі звання, такі як генерал-майор, генерал-лейтенант чи генерал-полковник.
Запит видання стосувався кількості генералів, які були переведені в запас на основі рішень військово-лікарських комісій під час повномасштабного вторгнення.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...