Не тільки Залужний: Скільки генералів після повномасштабного вторгнення залишили службу через стан здоров'я

Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням комунікацій Збройних Сил України, з початку повномасштабної війни 41 особу вищого офіцерського складу було звільнено зі служби в армії через стан здоров’я. Це дані були отримані у відповідь на запит Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією Кадрового центру Збройних Сил України, з початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року до 1 серпня 2024 року з армії було звільнено 41 високопосадовця через проблеми зі здоров’ям.

Повідомляється, що за цей період на службу було призначено одного офіцера вищого рівня. До цієї категорії належать військові, які займають ключові командні посади або мають високі звання, такі як генерал-майор, генерал-лейтенант чи генерал-полковник.

Запит видання стосувався кількості генералів, які були переведені в запас на основі рішень військово-лікарських комісій під час повномасштабного вторгнення.

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...