
Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням комунікацій Збройних Сил України, з початку повномасштабної війни 41 особу вищого офіцерського складу було звільнено зі служби в армії через стан здоров’я. Це дані були отримані у відповідь на запит Радіо Свобода, передають Патріоти України.
Згідно з інформацією Кадрового центру Збройних Сил України, з початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року до 1 серпня 2024 року з армії було звільнено 41 високопосадовця через проблеми зі здоров’ям.
Повідомляється, що за цей період на службу було призначено одного офіцера вищого рівня. До цієї категорії належать військові, які займають ключові командні посади або мають високі звання, такі як генерал-майор, генерал-лейтенант чи генерал-полковник.
Запит видання стосувався кількості генералів, які були переведені в запас на основі рішень військово-лікарських комісій під час повномасштабного вторгнення.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...