Не тільки Зеленський "опитує" населення: На Харківщині СБУ "накрила" незаконний референдум (фото)

Глава селища Орілька підписав незаконне рішення сесії ради про призначення місцевого референдуму для створення ОТГ.

У Харківській області Служба безпеки України запобігла проведенню незаконного референдуму, який мав відбутися напередодні місцевих виборів, інформують Патріоти України.

Як повідомляється на офіційному сайті СБУ, оперативники спецслужби встановили, що голова селища Орілька Лозівського району 21 вересня підписав незаконне рішення сесії ради про призначення місцевого референдуму для створення об’єднаної територіальної громади.

"Депутати разом із селищним головою вирішили, що нова територіальна громада, центром якої повинен був стати саме їхній населений пункт, має об’єднати ще сім сусідніх сіл. Через проведення "референдуму" депутати планували надати своєму рішенню статус легітимного", – йдеться в повідомленні.

Слідчими управління СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження. 22 жовтня, на момент початку роботи комісій з проведення місцевого референдуму, почалися невідкладні слідчі дії для встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності, а також вилучення речових доказів.

СБУ попередила про недопустимість дій, передбачених ст.110 Кримінального кодексу, що можуть призвести до порушення цілісності й суверенітету України.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

"Перемогла" леді Ю?: Зеленська і Тимошенко з'явилися на публіці в білих вбраннях (фото)

четвер, 17 червень 2021, 23:52

Народна депутатка, лідерка партії "Батьківщина" 60-річна Юлія Тимошенко з'явилася в стінах Верховної Ради в аутфіті білого кольору. Вона скомбінувала класичну сорочку з бежевим жакетом. У такому вигляді політикиня була на пресконференції в парламенті, ...