Не треба демонструвати зайву поступливість: В Японії закликали відібрати у Росії всі Південні Курили

Політолог Юкіо Касіяма закликав свій уряд повернутися до первинних вимог про передачу Токіо всіх чотирьох островів.

Всі чотири острови, що належать до Південних Курил, повинні бути повернуті Токіо. Про це пише на сторінках Wedge Infinity японський оглядач з політологічним бекграундом Юкіо Касіяма, повідомляють Патріоти України із посиланням на Росбалт.

За словами журналіста, згадка в «Синій книзі» МЗС Японії того, що на острови південної групи Курильського архіпелагу, поширюється суверенітет країни, не дуже однозначна. Він припустив, що японська влада могли мати на увазі не всі «північні території»: Кунашир, Ітуруп, Хабомаї та Шикотан, а тільки два останніх острова. Якщо так, вважає політолог, то «стратегічний» розрахунок Токіо на простір для маневру на переговорах з Москвою може виявитися шкідливим.
«Раніше я вже неодноразово писав, що вважаю варіант повернення двох островів помилковим і що Росія навряд чи піде навіть на нього», - нагадав Касіяма. Він закликав свій уряд повернутися до первинних вимог про передачу Токіо всіх чотирьох островів.
В іншому випадку, як підкреслює дослідник, Японія погіршить позиції і в інших територіальних конфліктах, в які залучена - зокрема, з Південною Кореєю і Китаєм. Суперники Країни висхідного сонця можуть вважати, що вона занадто легко «розлучається» зі своїми землями, аргументує автор статті.
Раніше японський прем'єр-міністр Сіндзо Абе не раз підкреслював, що націлений на якнайшвидше підписання мирного договору з РФ, який би повернув Південні Курили.

Хіти тижня. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії не поїхали з Зеленським до Одеси, а відвідали Краматорськ у День визволення міст східної України від російської окупації

субота, 11 липень 2020, 1:00

Офіційні представники найзатятіших лобістів України в ЄС та НАТО перед обличчям російської загрози, вирішили за краще солідаризуватися з нашим народом на прифронтовому Донбасі. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії відвідали Краматорськ (Донецька...

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...