"Не треба говорити про десятиліття": Британський історик порадував прогнозом щодо вступу України до ЄС

Ніл Фергюсон. Фото: ВВС.

Перспективу членства України в Європейському Союзі оцінив британський історик, старший науковий співробітник Інституту Гувера Стенфордського університету Ніл Фергюсон. У ході форуму YES Brainstorming він заявив, що немає жодних аргументів проти того, щоби Україна була в Євросоюзі. Про це повідомляє сайт телеканалу «Україна 24», передають Патріоти України.

«Наприклад, якщо балтійські країни стали членами ЄС, чому не може і Україна?» – зазначив Фергюсон. За його словами, Європа «просто хоче домогтися, щоби Україна виконала вимоги для того, щоб відповідати критеріям членства».

Коментуючи можливі терміни вступу України до ЄС, історик зазначив, що мова не йде про десятиліття. «Давайте згадаємо, як відбувалося розширення ЄС – досить швидко. Рішення було прийнято в 1999 році, а потім все йшло дуже швидко. Згадайте Румунію, Болгарію – вони члени ЄС, і процес приєднання був дуже швидким. Я не бачу жодних перешкод, ситуація в Україні не відрізняється радикально від ситуації в Румунії та Болгарії. Тобто швидкий вступ можливий», – сказав він.

Нагадаємо, діюча президентка Естонії Керсті Кальюлайд повторилася, що Україні до членства в Європейському союзі ще багато років роботи. За п'ять років вона не побачила прогресу в роботі українського уряду.

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...

Там були унікальні видання: У Маріуполі окупанти спалили книжки з бібліотеки храму Петра Могили

субота, 25 червень 2022, 21:59

Окупаційна влада Маріуполя за сприяння Російської православної церкви вилучила та спалила всю велику бібліотеку храму Петра Могили. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України. «Після візиту московських а...