
Російські окупанти час від часу влаштовують між собою міжусобиці, які закінчуються стріляниною і загиблими. Нещодавно такий інцидент стався на Херсонщині. Про це повідомляє Telegram-канал партизанського руху "АТЕШ", передають Патріоти України.
За повідомленням українського підпілля, російські окупанти нервуються через відсутність ротації і втрати, тож починають з'ясовувати між собою стосунки.
"Постійні обстріли та втома російських підрозділів призводять до усобиці. 18 серпня на одній із позицій між населеними пунктами Рибальче та Виноградне військовослужбовці 61-ї окремої бригади морської піхоти влаштували між собою стрілянину. Результат: 1 загиблий, 2 поранені", — йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що на Запоріжжі в районі Вербового росіяни втекли з позицій після того, як їх кілька разів обстріляли Сили оборони України. Також поблизу Старомайорського вони відмовилися іти в наступ, через що командира роти забрали до Маріуполя "на розмову".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...