Не треба нам московських гауляйтерів: Кравчук послав "до чортової матері" продажних політиків, які не хочуть жити в незалежній Україні

Глава делегації України в ТКГ заявив, що таким людям не місце в політиці та при владі, "як би вони не маскувалися" й підлаштовувалися під те, що вони "за народ, Україну і щасливе життя".

Перший президент Леонід Кравчук послав "до чортової матері з України" політиків, які живуть російською пропагандистською ідеологією і не хочуть жити в країні. Відповідну заяву глава української делегації в Тристоронній контактній групі зробив в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера", зазначають Патріоти України.

У ток-шоу обговорювали Другу світову війну. Кравчук сказав, що й сьогодні є люди, які хочуть зробити цю сторінку історії "більш білою".

"Білим" може бути тільки солдат, який захищає землю", – заявив він. А люди, які скеровують цього солдата, – ні, зазначив Кравчук.

"Які спрямовують його на звірячі вчинки, які він часто здійснює, не маючи чіткого уявлення про те, що він робить і яка всередині нього ідеологія – її сформували так", – сказав перший президент.

Глава делегації України в ТКГ вказав, що сьогодні так формують ідеологію в Росії "Кисельови, Соловйови, Воробйови й інші пташечки". Вони, за словами Кравчука, "цвірінькають і нав'язують нам цю ідеологію".

"А деякі наші політики слухають, співають і підтримують, підспівують", – впевнений політик.

Він заявив, що таким людям не місце в політиці та при владі, "як би вони не маскувалися" й підлаштовувалися під те, що вони "за народ, Україну і щасливе життя".

"Вони ні біса не знають, вони виросли в інших умовах. Вони живуть ідеологією кремлівською... Їм треба слухати Україну, слухати свою землю, якщо вони хочуть тут жити. А як не хочуть – то, вибачте на слові, до чортової матері з України. Ось моя їм порада", – підсумував перший президент незалежної України.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...