"Не треба рішення Верховної Ради": "Опоблок" закликав Зеленського розблокувати захоплений РФ Донбас

Вадим Новинський запевняє, нібито в разі скасування блокади всі підприємства, які розташовуються на тимчасово непідконтрольних територіях, працюватимуть за законами України.

Вадим Новинський. Фото: КП.

Нардеп Вадим Новинський заявив, що після скасування економічної блокади "українці на цих територіях отримуватимуть зарплату в гривні, а не в рублях". Голова парламентської фракції "Опозиційного блоку" Вадим Новинський вважає, що президент Володимир Зеленський має повноваження для зняття блокади з тимчасово окупованих Росією районів Донбасу. Про це він повідомив журналістам біля будівлі Адміністрації президента, передають Патріоти України.

"Мені здається, необхідно скасувати економічну блокаду Донбасу, непідконтрольної території. Це те, що в силах президента зробити зараз", - заявив він. Водночас, додав Новинський, "не треба буде рішення Верховної Ради".

Лідер фракції "Опоблоку" запевняє, що в разі скасування блокади всі підприємства, які розташовуються на тимчасово непідконтрольних територіях, працюватимуть за законами України. "А українці, які живуть на цих територіях, отримуватимуть зарплату в гривні, а не в рублях", - переконаний Новинський.

Джерело: LIGA.net

Крим ніколи не "подаруємо": Резніков розповів про принципову зміну позиції України

неділя, 11 квітень 2021, 23:18

Протягом останніх семи років на будь-якій платформі переговорів Україна була змушена вести розмову тільки про Донецьку і Луганську області. Сьогодні офіційний Київ принципово змінює курс і нагадує на всіх можливих майданчиках, що Крим є українським. Пр...

Франція готова продати літаки б/в: Україна домовляється про закупівлю винищувачів

неділя, 11 квітень 2021, 23:00

Перша ескадрилья новітніх літаків має стати на озброєння Повітряних сил України не пізніше 2025 року. Україна розглядає можливість закупівлі нових багатоцільових винищувачів. Йдеться про американські F-16, французькі Rafale або ж шведські Gripen, повід...