"Не треба робити винятків": У новому уряді Словаччини заявили, що не можуть уявити Україну в ЄС

Голова МЗС Словаччини Юрай Бланар заявив, що не може уявити Україну в ЄС, поки у країні триває війна. Він наголосив, що до членства в ЄС ще "страшенно, страшенно далеко", передають Патріоти України.

"Це дійсно серйозне питання. Ну, за нинішніх обставин я не можу собі цього уявити. Мені самому цікаво, як, наприклад, пані Урсула фон дер Ляєн обґрунтує пропозицію щодо членства чи початку переговорів про членство України в Європейському Союзі та відповість на запитання, як ми можемо почати переговори з країною, яка перебуває у військовому конфлікті", – сказав він в інтерв’ю Štandard.

Водночас дипломат не заперечує, що Україна повинна мати євроінтеграційну перспективу. Проте Бланар зауважив, що Київ має виконати всі критерії, і "жодні винятки не приймаються". "Особисто я вважаю, що до членства України в ЄС страшенно, страшенно далеко. Ми відмовляємося підходити до цього політично, і єдине, що ми підтримуємо, це те, що в України має бути перспектива в майбутньому, але за всіма правилами, як це роблять інші країни", – наголосив він.

За його словами, "це позитивний сигнал для України" з боку ЄС. "Якщо ви хочете, ми пропонуємо місце для переговорів, але у вас дуже довгий шлях", – сказав Бланар. При цьому очільник словацького МЗС додав, що Словаччина засуджує вторгення РФ до України.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...