"Не треба себе тішити думкою, що Донбас - це єдина мета. Росіяни й далі продовжуватимуть наступ", - військовий експерт

Окупанти активно перегруповуються. Вони направляють додаткові резерви не лише з Росії. Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий аналітик Сергій Грабський, передають Патріоти України.

Він зазначив, що росіяни знімають техніку зі зберігання налаштовують її на бойовий стан. "На підтвердження моїх висновків є те, що через важкі бойові дії ми змушені відійти від Ізюма. Противник почав налагоджувати там переправи через Сіверський Донець, посилюючи тиск на наші війська. Попереду нас чекають суворі дні", – сказав аналітик.

Окупанти не відмовляться від знищення України

За словами Грабського, не треба вважати, що росіяни відмовились від своїх початкових цілей. Ворог не відкинув своє стратегічного завдання. Мовиться про знищення України як держави й знищення українців як народу.

"Вони не обмежаться Донбасом. Не треба себе тішити думкою, що Донбас – це єдина мета. Вони й далі продовжуватимуть наступ", – заявив Грабський.

Джерело: 24 канал

Втішна новина з Гданська: Україна отримала від Евросоюзу перший транш з €90 млрд євро дворічної допомоги

четвер, 25 червень 2026, 13:26

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...

Французький партнер масштабує виробництво українських НРК “Равлик”

четвер, 25 червень 2026, 12:40

Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...