
Окупанти активно перегруповуються. Вони направляють додаткові резерви не лише з Росії. Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий аналітик Сергій Грабський, передають Патріоти України.
Він зазначив, що росіяни знімають техніку зі зберігання налаштовують її на бойовий стан. "На підтвердження моїх висновків є те, що через важкі бойові дії ми змушені відійти від Ізюма. Противник почав налагоджувати там переправи через Сіверський Донець, посилюючи тиск на наші війська. Попереду нас чекають суворі дні", – сказав аналітик.
За словами Грабського, не треба вважати, що росіяни відмовились від своїх початкових цілей. Ворог не відкинув своє стратегічного завдання. Мовиться про знищення України як держави й знищення українців як народу.
"Вони не обмежаться Донбасом. Не треба себе тішити думкою, що Донбас – це єдина мета. Вони й далі продовжуватимуть наступ", – заявив Грабський.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...