"Не треба, щоб вони жили": Пропагандист Кремля запропонував "умертвити" місто Суми

У Росії пропагандист Сергій Міхєєв відзначився кровожерливою ідеєю та запропонував "умертвити" місто Суми та помститися за обстріли Бєлгородської та Брянської областей, передають Патріоти України.

Під час одного з ефірів він заявив, що жителям Сумської області не можна дозволити "жити спокійно": по цій території потрібно застосувати весь арсенал Міноборони РФ і не "цацкатися", - вказав він.

"Я вважаю, що її потрібно перетворити на мертву зону, ось і все. Там ніхто не повинен жити, взагалі ніхто. Артилерія, авіація, так би мовити, ракети, та інше-інше. Місто Суми, так, і все інше. Не треба, щоб вони жили спокійно", - заявив Міхєєв.

Зазначимо, що Міхєєв є відомим пропагандистом у РФ, який відкрито підтримує дії Путіна і війну проти України. Антиукраїнськими ідеями він відзначився ще до початку повномасштабної війни, а у 2019 році під час одного зі своїх ефірів публічно "послав" одного з українських експертів через тему про "голодомор".

Наразі він є членом партії "Справедлива Росія - Патріоти - за правду" і підробляє "експертом" так званого "глави" тимчасово окупованого Криму.

Вогневий контроль по всій лінії зіткнення: Експерти розповіли про переваги ATACMS для України

вівторок, 26 вересень 2023, 18:44

Військовий аналітик Петро Черник вважає, що ніхто в публічному просторі не назве потенційні цілі для ATACMS, адже це буде великою послугою ворогу в передачі розвідувальних даних. Про це він розповів у коментарі Фокусу, передають Патріоти України. . За...

"Я думав, нацисти по той бік": "Мобік" із Північної Осетії поскаржився на знущання солдатів з армії Путіна (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 18:30

Російський "мобік" із Північної Осетії Арсен Теміраєв, який воює у складі 71-го полку 7-ї роти 3-го батальйону армії РФ, поскаржився на побиття з боку солдатів кремлівської армії. Він заявив, що причиною нападу стала його національність - кривдники ств...