"Не треба шукати додаткових сенсів": Фейгін пояснив заяву Медвєдєва про "зміни, які наближаються"

Нещодавно Дмитро Медведєв заявив, що в Росії наближаються великі зміни. Він також додав, що незабаром росіянам потрібно буде працювати в зовсім нових умовах. Про що говорив Медведєв пояснив 24 каналу російський правозахисник Марк Фейгін, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що всі шукають різні сенси, однак, найімовірніше, є лише один.

Які зміни наближаються в Росії

"Думаю, він має на увазі, що ці зміни пов'язані з приєднанням нових територій до Росії, проведення псевдореферендумів та іншої дурні", – зазначив Фейгін. На думку правозахисника, Медведєв говорить про те, що, ймовірно, Росія готується "перевстановити" союзні держави. Зокрема Білорусь, Південну Осетію, можливо, Придністров'я і, звичайно, Донбас з Херсоном та частиною Запорізької області.

Намагаються виправдати проблеми

За словами Фейгіна, так керівництво Росії намагається виправдати усі біди, які посипались на державу-агресорку. Тобто вони хочуть використати масштаб чужих територій, аби знівелювати втрати та наслідки санкцій.

"Так вони хочуть нав'язати громадянам Росії, що війною досягнуть речей, які неможливо отримати іншими способами. І справді – лише примусом можна створити якусь квазідержаву, типу СРСР. Жоден дурень не захоче добровільно вступати в це", – підсумував Фейгін.

Правозахисник додав, що, найімовірніше, Медведєв мав на увазі саме це. Тому нам не потрібно тут шукати якогось іншого сенсу.

Джерело: 24 канал

Перед смертю жінку зґвалтували: Cпливлли моторошні подробиці вбивства окупантами родини з дітьми на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 17:49

Російські окупанти розстріляли батьків та їхніх двох малолітніх дітей у селищі Комиш-Зоря. Жінку росіяни зґвалтували та задушили. Про це повідомляє "РІА Мелітополь", передають Патріоти України. Вбивство мирних жителів сталося 17 листопада в селищі Коми...

Окупанти промахнулись? На території Молдови під час масштабної повітряної тривоги в Україні впала ракета (фото)

понеділок, 5 грудень 2022, 17:30

На території Молдови у понеділок, 5 грудня, знову впала ракета. Її залишки виявили під час масштабних ракетних обстрілів України. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Республіки Молдова, передають Патріоти України. "Нещодавно біля міста Бри...