
Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. Про це йдеться у блозі речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука, передають Патріоти України.
Вже в полоні окупант записав відео. У відео Пушкін розповідає, як потрапив на війну з Далекого Сходу.
Олександр Сергійович брав участь у боях у селі Старомайорське Волноваського району Донецької області у складі 394-го мотострілецького полку Росії, проте серед мобілізованих нібито спалахнув бунт.
"Спочатку бунт у нас був, тому що ніхто з мобілізованих не хотів воювати, абсолютно. Збиралися, бунтували, але приїхали зі штабу, замполіт приїхав, ще хтось, половину розігнали народу. Також у нас могли двоє втекти, їх так і не знайшли. Втекли з кінцями", – каже Пушкін.
За словами окупанта, він нібито особисто відмовився виконувати накази комбата за що його доправили до штрафбату. Він також закликав росіян, аби ті не йшли в Україну.
"У штрафбаті я відвоював два дні та потрапив у полон. Ну, ті, хто мене знає, хлопці, не варто сюди їхати і нема чого тут робити. Тим більше воювати. Воно того не варте", – заявив Пушкін у зверненні до співвітчизників.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...