"Не треба ставитись до українців, як до глядачів "Сватів": Порошенко розповів, що має зробити влада перед загрозою вторгнення РФ

Верховна Рада має негайно зібратися на позачергове засідання і внести зміни до бюджету для посилення обороноздатності країни. Парламент має виділити кошти для накопичення стратегічних резервів та підвищити грошове забезпечення військових та поліцейських. Про це сказав п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" у ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 21 січня, передають Патріоти України.

Він закликав владу об'єднатися перед реальною загрозою. "Що зараз треба робити? Не тягнути. Зберіть у понеділок позачергове засідання Верховної Ради, ухваліть рішення про кардинальні зміни у бюджеті. Бо якщо ви захочете сховати голову в пісок, як ви це завжди робите, ви її не сховаєте. Він уже заасфальтований. І грошей у вас там немає", – зазначив Порошенко.

Він нагадав, що країна вже три роки не закуповує бронежилети та шоломи, а для мобілізації немає ні харчового, ні паливного, ні бойового забезпечення. "Я не роблю паніки – для чинних підрозділів є. Але треба зробити стратегічні резерви", – сказав Порошенко.

Крім того, за його словами, комплектування бойових бригад на нинішній день становить 50%. "Терміново підвищте рівень грошового забезпечення, щоб воїн отримував набагато більше, ніж охоронець в супермаркеті. І поліцейський. Бо від них залежить наш захист", – зазначає Петро Порошенко.

"Я маю абсолютно чіткі позиції, що зараз треба зробити: де розташувати позиції для того, щоб прикрити нас із чернігівського, з житомирського напрямків, як треба розосередити авіацію, що робити з ракетами, що робити з артилерією", – говорить Порошенко.

Він закликав владу до чесної розмови із суспільством. На переконання політика, в останньому відео Зеленського він звернувся до народу України як до глядачів серіалів "Папік" чи "Свати".

"Тільки не розмовляйте як з ідіотами. Вийдіть, покажіть, яка сильна наша армія, яким способом ми готові зустріти ворога і яка буде величезна ціна, яку ворог заплатить, якщо він піде на цей злочин", – наголосив Порошенко. "Так само, як ми робили в 2014-му. Ми знаємо, як їх зупиняти", – нагадав п’ятий президент.

"Я ніколи не жалкую про минуле": Буданов пояснив свою заяву про ЗСУ в Криму

вівторок, 23 квітень 2024, 8:24

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що на нього планують черговий замах в інтересах росіян, передають Патріоти України. Пряма мова: Там вони зараз планують дещо (замах - ред.), але, як і минулі рази, все в них не вийде... ...

Засоби ППО та снаряди: Міноборони Швеції просто зараз поставляє Україні рекордну партію зброї

вівторок, 23 квітень 2024, 8:05

Парламент Швеції минулого місяця ухвалив фінансування нового пакета допомоги для України в обсязі 650 мільйонів євро, він передбачає постачання систем протиповітряного захисту та артилерійських снарядів, які надходять в Україну просто зараз. Про це нап...