"Не треба "зберігати обличчя" Путіну": У Чехії пройшлися по Макрону й нагадали про нацистську Німеччину

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський розкритикував президента Франції Еммануеля Макрона за заклик "не принижувати Росію". Дипломат вказав, що для російського президента Володимира Путіна неважливо, як західні країни сприймають РФ. Про це повідомляють Ceske Noviny, передають Патріоти України.

"Росія - агресор, і ми не повинні брати до уваги ні приниження, ні не приниження. Макрон, напевно, не дуже розбирається в питанні - Путіну все одно, як Росію сприймають на Заході", – заявив Ліпавський.

При цьому він підкреслив, що не можна допустити в Україні "чехословацький сценарій" 1938 року, коли нацистській Німеччині віддали частину території. "Дипломатичні переговори повинні вести в першу чергу самі українці. Ми повинні тримати українців у грі", - підсумував дипломат.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...