
Окупанти у передчутті майбутнього контрнаступу все більше впадають у паніку та метушаться. Так, на окупованих територіях загарбники масово починають виїжджати у глиб Росії. Про це розповіла речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону "Єдині новини". Так, за її словами, окупований півострів з "центру оборони" перетворився для окупантів на "центр евакуації", передають Патріоти України.
"Тому що все дуже схоже на те, що вони збирають речі й вивчають приказку "Чемодан, вокзал, Росія". Бо те, що ми спостерігаємо, що відбувається з окупаційною владою, воно точно вкладається в ці напрямки", - сказала речниця ОК "Південь".
Гуменюк зазначила, що росіяни вивозять з собою все, включно з документацією. Це свідчить про те, що окупанти та колаборанти визнають, що покарання неодмінно торкнеться їх за всі скоєнні злочини, тому намагаються ретельно замести за собою сліди.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...