
Окупанти у передчутті майбутнього контрнаступу все більше впадають у паніку та метушаться. Так, на окупованих територіях загарбники масово починають виїжджати у глиб Росії. Про це розповіла речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону "Єдині новини". Так, за її словами, окупований півострів з "центру оборони" перетворився для окупантів на "центр евакуації", передають Патріоти України.
"Тому що все дуже схоже на те, що вони збирають речі й вивчають приказку "Чемодан, вокзал, Росія". Бо те, що ми спостерігаємо, що відбувається з окупаційною владою, воно точно вкладається в ці напрямки", - сказала речниця ОК "Південь".
Гуменюк зазначила, що росіяни вивозять з собою все, включно з документацією. Це свідчить про те, що окупанти та колаборанти визнають, що покарання неодмінно торкнеться їх за всі скоєнні злочини, тому намагаються ретельно замести за собою сліди.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...