Пошукова система Google "поставила" психіатричний діагноз топ-пропагандисту Кремля Дмитру Кисельову. При спробі загуглити значення слова "олігофрен" першим результатом є тлумачна стаття, проілюстрована фото автора ідеї про "ядерний попіл". Такі результати Google показує при введенні запиту "олігофрен - хто це", передають Патріоти України.
Якщо спробувати ввести у пошуковий рядок системи Google запит "олігофрен хто це" - перший же результат, тлумачна стаття терміну, буде проілюстрована фотографією одного з головних кремлівських пропагандистів Дмитра Кисельова.
Щоправда, працює це лише для запиту російською мовою. Український запит приводить до статті з тлумаченням терміну "олігофренія" і не має жодних графічних ілюстрацій.
Згідно з визначенням, яке дає стаття, проілюстрована фото Кисельова, "олігофрен — людина, яка страждає на розумову відсталість". "У дослівному перекладі з грецького слово "олігофренія" означає "малий розум" або "недолік розуму". Розумова відсталість, олігофренія - вроджене або рано набуте (до 3 років) недоумство, для якого характерна недорозвиненість усієї психіки", - йдеться у статті.
Зважаючи на періодичні озвучувані Кисельовим погрози Росії застосувати ядерну зброю проти інших країн або й континентів, після яких, як каже пропагандист, світ перетвориться на "ядерний попіл" - це визначення – не як медичний діагноз, а як твердження про обмежені розумові здібності російського пропагандиста, – цілком можна застосувати до Кисельова. Принаймні, жодна притомна людина не тішитиметься і тим більше - не закликатиме до розв'язання ядерної війни, яка знищить не тільки тих, проти кого спрямовано удар, а й тих, хто зважиться його завдати.
Унаслідок нічної атаки Росії на Львів 12 липня пошкоджено три корпуси Національного університету "Львівська політехніка". Про це повідомляє місцеве видання "Твоє місто" з посиланням на ректорку університету Наталію Шаховську, передають Патріоти України...
Повітряні сили Збройних сил України називають у зведеннях "локаційно втраченими" ті російські безпілотники, місце падіння яких не вдалося визначити. Про це науковий співробітник Державного музею авіації України Валерій Романенко розповів в опубліковано...