Не в брову, а в око: Google поставив "діагноз" пропагандисту Кремля Кисельову

Пошукова система Google "поставила" психіатричний діагноз топ-пропагандисту Кремля Дмитру Кисельову. При спробі загуглити значення слова "олігофрен" першим результатом є тлумачна стаття, проілюстрована фото автора ідеї про "ядерний попіл". Такі результати Google показує при введенні запиту "олігофрен - хто це", передають Патріоти України.

Якщо спробувати ввести у пошуковий рядок системи Google запит "олігофрен хто це" - перший же результат, тлумачна стаття терміну, буде проілюстрована фотографією одного з головних кремлівських пропагандистів Дмитра Кисельова.

Щоправда, працює це лише для запиту російською мовою. Український запит приводить до статті з тлумаченням терміну "олігофренія" і не має жодних графічних ілюстрацій.

Згідно з визначенням, яке дає стаття, проілюстрована фото Кисельова, "олігофрен — людина, яка страждає на розумову відсталість". "У дослівному перекладі з грецького слово "олігофренія" означає "малий розум" або "недолік розуму". Розумова відсталість, олігофренія - вроджене або рано набуте (до 3 років) недоумство, для якого характерна недорозвиненість усієї психіки", - йдеться у статті.

Зважаючи на періодичні озвучувані Кисельовим погрози Росії застосувати ядерну зброю проти інших країн або й континентів, після яких, як каже пропагандист, світ перетвориться на "ядерний попіл" - це визначення – не як медичний діагноз, а як твердження про обмежені розумові здібності російського пропагандиста, – цілком можна застосувати до Кисельова. Принаймні, жодна притомна людина не тішитиметься і тим більше - не закликатиме до розв'язання ядерної війни, яка знищить не тільки тих, проти кого спрямовано удар, а й тих, хто зважиться його завдати.

Натяк Кремлю?: Німецькій армії передали мішені у вигляді російських танків (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 22:14

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини повнорозмірні макети танків Т-72, Т-90 і російську "Армату". Про це повідомляється в Twitter компанії, передають Патріоти України. "GaardTech розгорнула перші роботизовані транспортні з...

Отримав посаду від окупантів: Ще один мер Куп'янська виявився колаборантом

неділя, 14 серпень 2022, 22:00

Екс-меру Куп’янська (Харківська область) Володимиру Демченко оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у прес-службі Офісу генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства, Демченко, який з 2010 по 2015 рік був ме...