Не в брову, а в око: Google поставив "діагноз" пропагандисту Кремля Кисельову

Пошукова система Google "поставила" психіатричний діагноз топ-пропагандисту Кремля Дмитру Кисельову. При спробі загуглити значення слова "олігофрен" першим результатом є тлумачна стаття, проілюстрована фото автора ідеї про "ядерний попіл". Такі результати Google показує при введенні запиту "олігофрен - хто це", передають Патріоти України.

Якщо спробувати ввести у пошуковий рядок системи Google запит "олігофрен хто це" - перший же результат, тлумачна стаття терміну, буде проілюстрована фотографією одного з головних кремлівських пропагандистів Дмитра Кисельова.

Щоправда, працює це лише для запиту російською мовою. Український запит приводить до статті з тлумаченням терміну "олігофренія" і не має жодних графічних ілюстрацій.

Згідно з визначенням, яке дає стаття, проілюстрована фото Кисельова, "олігофрен — людина, яка страждає на розумову відсталість". "У дослівному перекладі з грецького слово "олігофренія" означає "малий розум" або "недолік розуму". Розумова відсталість, олігофренія - вроджене або рано набуте (до 3 років) недоумство, для якого характерна недорозвиненість усієї психіки", - йдеться у статті.

Зважаючи на періодичні озвучувані Кисельовим погрози Росії застосувати ядерну зброю проти інших країн або й континентів, після яких, як каже пропагандист, світ перетвориться на "ядерний попіл" - це визначення – не як медичний діагноз, а як твердження про обмежені розумові здібності російського пропагандиста, – цілком можна застосувати до Кисельова. Принаймні, жодна притомна людина не тішитиметься і тим більше - не закликатиме до розв'язання ядерної війни, яка знищить не тільки тих, проти кого спрямовано удар, а й тих, хто зважиться його завдати.

Жадібність згубила: Грузія сіла в калюжу з планами урвати грошей на авіасполученні з Росією

вівторок, 6 червень 2023, 16:30

Після того, як Грузія відновила авіасполучення з Росією, громадяни країни-агресора почали масово відмовлятися від послуг грузинської авіакомпанії Georgian Airways, передають Патріоти України. Як повідомляють російські ЗМІ, росіяни скаржаться на завищен...

"Вже закінчуються чоловіки": На росТБ несподівано назвали війну "кошмаром" і розмріялися про її закінчення

вівторок, 6 червень 2023, 16:22

Традиційний гість популярного в Росії пропагандистського телешоу "Місце зустрічі" Борис Надєждін знову здивував глядачів із промитими мізками оглушливою заявою. За словами експерта, розв'язана Кремлем "спецоперація" в Україні призвела до того, що в час...