Не в пріорітеті: У Зеленського розповіли, що будуть робити з війною після "Мінська"

У команди президента Володимира Зеленського як мінімум три варіанти розвитку подій на Донбасі і швидкий спосіб вирішення конфлікту не є пріоритетним. Таку заяву зробив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

За його словами, відповіді на питання, що буде, якщо в Мінських переговорах не досягнуть результату, в команді Зеленського поки немає.

"Коли президент Зеленський запросив мене на розмову, це було ще за прем'єрства Гончарук, з ідеєю, щоб я очолив міністерство з питань реінтеграції, я попросив озвучити очікування від мене. В тому числі мені було сказано: ніхто не тримає фокус сьогодні на окупованих територіях, прилеглих територіях, тимчасово переміщених особах і на реальній реінтеграцієї тимчасово окупованих земель назад у країну. Зараз ми говоримо не про Міноборони, це не їхнє завдання. В уряді немає такого органу і такої людини", – поділився Резніков.

Найголовніше, за його словами, – написання програми і сценарію подій, а їх може бути кілька. "Що буде, коли ми звільнимо ці території? Наприклад, через півроку. Це ідеальний сценарій – щоб провести вибори восени 2020 року. Або, умовно кажучи, через рік або через п'ять, або, як у Німеччині через 45 років", – пояснив він.

"Тобто варіантів розвитку подій може бути три-чотири – як ми поводимося по відношенню до окупованих територій, нашому населенню, що проживає там. Коли президент озвучив мені ці очікування, я ці варіанти повинен буду продумати і описати – це значить, що він прекрасно віддає собі звіт у тому, що швидкий варіант один із декількох і не найбільш імовірний", – резюмував він.

"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

субота, 30 травень 2020, 20:41

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента". Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації прези...

Хіти тижня. "Убийца, которую сделали Героем Украины": Савченко засвітилася на росТБ з "подарунком" Зеленському (відео)

субота, 30 травень 2020, 19:30

Інтерв'ю покажуть на телеекранах в неділю, 24 травня, о 18:00 на каналі НТВ. Колишній народний депутат України Надія Савченко дала інтерв'ю для російського телеканалу. Анонс програми з екс-нардепом опублікували на Twitter-сторінці каналу НТВ, передають...