Не в традиціях скреп: РПЦ "звільнила" главу Білоруської церкви, який закликав Лукашенка зупинити насильство

Священний синод Російської православної церкви на тлі протестів у Білорусі звільнила з посади митрополита Мінського і Заславського Павла, передають Патріоти України.

Новим патріаршим екзархом призначений єпископ Борисовський і Марьінгорскій Веніамін. Про це журналістам повідомив представник РПЦ Володимир Легойда.

Зазначається, що синод подякував митрополиту Павлу за понесені труди на посаді глави Білоруської православної церкви і призначив його керівником Кубанської митрополії РПЦ.

Попередній митрополит Кубані помер 8 серпня від ускладнень, викликаних коронавірусом Також на засіданні було схвалено нещодавнє звернення Синоду Білоруської православної церкви до народу республіки про припинення протистояння.

Вирішив вразити виборців відразу усіма "талантами": Добкін заспівав замість Кобзона та варив перловку для харків'ян (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 0:23

Колишній народний депутат Михайло Добкін, який є одним з претендентів на посаду мера Харкова, відзначився кількома витівками на День перемоги над нацизмом, 9 травня. Про це повідомляє RegioNews, передають Патріоти України. Одіозний політик, який відоми...

З архіву ПУ. "Комбат" - серйозний "аргумент" проти російської бронетехніки (відео)

понеділок, 10 травень 2021, 0:10

Українські військові проводять випробування нового танка "Т-72АМТ" і призначеного для нього снаряду "Комбат", який зможе вражати ворожі цілі на відстані, що вдвічі перевищує аналоги. Українські військові провели випробування новітнього танкового боєпри...