Не варто плекати ілюзій, що війна закінчиться взимку, - військовий волонтер

Питання, коли завершиться війна росії проти України турбує усіх. Утім, не варто будувати ілюзій, натомість потрібно готуватись до різних сценаріїв розвитку подій. Про це сказав Роман Сініцин – громадський діяч, керівник військового напрямку "Благодійного фонду Сергія Притули", передають Патріоти України.

За словами волонтера, навряд чи війна може закінчитися цієї зими. Варто готуватися до того, що війна триватиме і в холодний період.

"У мене немає жодних ілюзій щодо того, що війна закінчиться у вересні чи жовтні 2022 року. Абсолютно зрозуміло, що вона триватиме і взимку", – вважає Сініцин.

І додав, що самі українські бійці вже до цього готуються. До речі, генерал-майор Дмитро Марченко заявляв, що ЗСУ планують завершити основну фазу війни до кінця 2022 року. Першочергово до того часу у планах – деокупація Херсону.

Також він стверджує, що якщо українські оборонці отримають усю обіцяну та необхідну зброю, то навесні ми святкуватимемо перемогу.

Джерело: 24 канал

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...