"Не віддали закордонне майно СРСР": Путін висунув Україні нове маразматичне звинувачення

Путін стверджує, що Україна нібито досі не передала Росії закордонне майно, котре залишилося від СРСР, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Росія набрала багато боргів в 1990-і роки. По-перше, в 1993 році ми взяли на себе зобов'язання погасити всі борги колишнього Радянського Союзу – за всі колишні союзні республіки", – сказав Путін.

За словами президента держави-агресорки, у РФ очікували, що всі колишні союзні республіки віддадуть Росії борги. Вони це мали зробити шляхом передачі закордонних активів, які залишилися від СРСР.

"Далеко не всі виконали це зобов'язання з передачі нам своїх зарубіжних активів. Наприклад, Україна досі цього не зробила", – претензійно заявив президент РФ.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...