Не відкрутиться: ЄС готує новий удар по Росії

Євросоюз має намір вкотре продовжити на рік санкції щодо анексованого Росією Криму та Севастополя, термін дії яких закінчується 23 червня 2019 року. Про це заявило європейське джерело в Брюсселі, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що це рішення не пов'язане з оголошенням МЗС РФ про розширення чорного списку представників ЄС у відповідь на дії ЄС щодо введення обмежувальних заходів проти росіян.

"Скоро, 23 червня, закінчується термін дії санкцій по Криму і Севастополю. І оскільки ситуація залишається незмінною, обмежувальні заходи, як очікується, будуть продовжені ще на рік, як це робилося раніше", - зазначив він.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...