Не відкрутиться: ЄС готує новий удар по Росії

Євросоюз має намір вкотре продовжити на рік санкції щодо анексованого Росією Криму та Севастополя, термін дії яких закінчується 23 червня 2019 року. Про це заявило європейське джерело в Брюсселі, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що це рішення не пов'язане з оголошенням МЗС РФ про розширення чорного списку представників ЄС у відповідь на дії ЄС щодо введення обмежувальних заходів проти росіян.

"Скоро, 23 червня, закінчується термін дії санкцій по Криму і Севастополю. І оскільки ситуація залишається незмінною, обмежувальні заходи, як очікується, будуть продовжені ще на рік, як це робилося раніше", - зазначив він.

На їх руках смерть українців: ЗМІ розповіли, як Путін позбавляється старшого командування армії РФ (відео)

середа, 29 червень 2022, 16:56

Президент РФ Володимир Путін сподівався захопити Україну за кілька днів. Але його армія ось уже чотири місяці потопає у власній крові. Ці втрати - в першу чергу заслуга ЗСУ. Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом. Але водночас десятки тисяч убитих сол...

Не лише Деркач: У СБУ назвали імена впливових російських агентів в Україні

середа, 29 червень 2022, 16:44

Російське керівництво дійсно припускало, що Київ вдасться захопити за кілька днів, використовуючи всі інструменти, що є у Кремля: від армії до диверсійних груп та агентів впливу в Україні. Про це в інтерв'ю "Головкому" розповів речник СБУ Артем Дехтяре...