Не відразу визначився: У Маріуполі засудили чоловіка, який встиг повоювати і за окупантів, і за ЗСУ

Щире каяття чоловіка та активне сприяння у розкритті злочину були враховані судом при призначенні покарання.

Уродженець Кривого Рогу воював на Донбасі на боці бойовиків, а потім втік від них і вступив до ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора, передають Патріоти України.

Суд встановив, що в липні 2014 року уродженець Кривого Рогу за власним бажанням вступив до лав бойовиків і в квітні 2015 воював проти військових підрозділів ЗСУ на території ОРДЛО.

Навесні 2016 року чоловік змінив свої політичні погляди і пішов з лав незаконних озброєних формувань, вступивши до складу одного з підрозділів ЗСУ. Протягом 1 року він воював із колишніми побратимами.

Наголошується, що ці обставини, а також щире каяття чоловіка та активне сприяння у розкритті злочину були враховані судом при призначенні покарання. Суд у Маріуполі засудив екс-бойовика до 6 з половиною років позбавлення волі.

"Не лезьте в частную жизнь и не хайпуйте": Дружина Тищенка розповіла про день народження в номерах готелю

середа, 21 квітень 2021, 20:58

Дружина народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка заявила, що її день народження, святкування якого в локдаун викликало критику серед українців, проходив у вузькому колі. На своїй сторінці в Instagram Алла Барановська повторила майже те саме...

"Син та онук підуть зі мною": Кравчук заявив про готовність захищати Україну від російської агресії

середа, 21 квітень 2021, 20:45

Глава української делегації в ТКГ також заявив, що йому є, що сказати президенту РФ. Перший президент України, глава української делегації в Мінській ТКГ Леонід Кравчук готовий захищати країну від російської агресії зі зброєю в руках. Про це він заявив...