
Глава Харкова Геннадій Кернес, який лікується в Німеччині від ускладнень від COVID-19, скоро повернеться до міста. Таку заяву в середу, 23 вересня на партконференції "Блок Кернеса – Успішний Харків", зробив заступник мера Ігор Терехов, передають Патріоти України.
Зазначимо, що політсила затвердила Кернеса кандидатом на посаду Харківського міського голови на місцевих виборах 2020 року. "Його життєдіяльності нічого не загрожує, однозначно. Сьогодні він проходить курс реабілітації в зв'язку з хворобою і найближчим часом, я впевнений, повернеться в місто Харків", – повідомив чиновник.
Водночас Терехов не уточнив термінів повернення Кернеса. "Усі інсинуації щодо здоров'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса вигадані. Вигадані нашими політичними опонентами спеціально для того, щоб, на їхню думку, знизити рейтинг Харківського міського голови", – додав він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...