"Не віримо, що з РФ може бути мирне співіснування": Прем'єр-міністр Фінляндії назвала вступ до НАТО "вимушеним кроком"

Фінська прем'єр-міністерка Санна Марін прокоментувала вступ країни до НАТО. Вона зазначила, що це роблять через вторгнення Росії в Україну, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Вступ до НАТО – "акт миру"

Марін зазначила – Кремль не залишив Фінляндії вибору, як діяти. Вона вважає, що Росія не є такою країною, як всього кілька місяців тому.

"Все змінилося, коли Росія напала на України, і я особисто вважаю, що ми більше не можемо вірити, що з Росією може бути мирне співіснування. Саме тому ми ухвалили рішення про вступ до НАТО", – наголосила очільниця уряду.

Крім цього, Марін назвала вступ до Альянсу "актом миру" та пригадала, що колись Росія вже нападала на Фінляндію, а такого для майбутніх поколінь фінська влада не хоче.

Нові члени Альянсу

Крім Фінляндії до НАТО вступає і Швеція. Країни хочуть зробити це якомога швидше. Через це держави-члени Альянсу можуть у найкоротші терміни ратифікувати заявки на членство.

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Джолі вважає, що провести процедуру для нових членів можна "протягом кількох тижнів". Про такі ж наміри заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок і підтвердила, що йде підготовка всього необхідного до швидкого вступу, і наголосила – необхідно переконатися, що країни отримають гарантії безпеки.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...

Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

понеділок, 6 лютий 2023, 7:35

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України. Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й зв...