"Не вміє керувати емоціями, слухати та тримати удар": Журналістка назвала 10 ключових претензій до Зеленського-політика

Зоя Казанжи впевнена, що цьому кандидату в президенти варто обмежитися роллю глави держави виключно на екрані.

Зоя Казанжи. Фото: соцмережі.

У мережі активно обговорюють майбутній другий тур президентських виборів в Україні, а зокрема його фаворита - Володимира Зеленського. Так, у Facebook журналістка Зоя Казанжи опублікувала 10 ключових претензій до можливого глави держави, передають Патріоти України.

"Я не знаю, що відбувалося з кандидатом Зеленським в дитинстві, але щось там недобре явно відбувалося. Тому що не може людина, що виросла в здоровій обстановці, бути настільки озлобленою, нервовою і зриватися з будь-якого приводу.

Ми тут не лікарі. Але я знаю, що є фахівці, які вміють аналізувати стан людини, виходячи з відеоконтенту. Звичайно, відео, де Зеленський не грав би роль, а був самим собою, не так вже й багато. Але вони є. І, думаю, цих матеріалів достатньо, щоб спрогнозувати ризики публічної і непублічної поведінки найбільш рейтингового кандидата", - написала вона.

"После ремонта на металлолом, или Какая судьба ждет российские военные корабли", - Злий Одесит

вівторок, 18 лютий 2020, 8:29

"На прошлой неделе завершился, причем бесславно, путь российского большого противолодочного корабля проекта 1134Б "Керчь", а именно - на нем был спущен военно-морской флаг, а сам корабль перевели в категорию военного имущества, планирующегося к утилиза...

Скільки українців готові проголосувати за вступ до ЄС і НАТО: Соціологи оприлюднили цікаві дані (інфографіка)

вівторок, 18 лютий 2020, 8:15

"Проголосували би за вступ до ЄС - 58,6% ; вступ до НАТО - 46,2", - зазначається в опитування. Проти вступу до ЄС проголосували б - 23,7%, а до НАТО - 31,5% Не брали б участі в референдумі - щодо ЄС - 6,4%; щодо НАТО - 7,0%. Відмова від відповіді/н...