"Не вміє керувати емоціями, слухати та тримати удар": Журналістка назвала 10 ключових претензій до Зеленського-політика

Зоя Казанжи впевнена, що цьому кандидату в президенти варто обмежитися роллю глави держави виключно на екрані.

Зоя Казанжи. Фото: соцмережі.

У мережі активно обговорюють майбутній другий тур президентських виборів в Україні, а зокрема його фаворита - Володимира Зеленського. Так, у Facebook журналістка Зоя Казанжи опублікувала 10 ключових претензій до можливого глави держави, передають Патріоти України.

"Я не знаю, що відбувалося з кандидатом Зеленським в дитинстві, але щось там недобре явно відбувалося. Тому що не може людина, що виросла в здоровій обстановці, бути настільки озлобленою, нервовою і зриватися з будь-якого приводу.

Ми тут не лікарі. Але я знаю, що є фахівці, які вміють аналізувати стан людини, виходячи з відеоконтенту. Звичайно, відео, де Зеленський не грав би роль, а був самим собою, не так вже й багато. Але вони є. І, думаю, цих матеріалів достатньо, щоб спрогнозувати ризики публічної і непублічної поведінки найбільш рейтингового кандидата", - написала вона.

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...