Не впізнати! У мережі спливло архівне фото Меркель "із крутою мобілою" на початку її кар'єри

У мережі спливло архівне фото канцлерки Німеччини Ангели Меркель. На ньому вона зображена в кабінеті з телефоном, передають Патріоти України.

Чорно-білий кадр опублікували в спільноті "Історичні фото" у Twitter. На фото Меркель розмовляє телефоном. Воно було зроблено, як сказано в повідомленні, у 90-х роках. "Ангела Меркель. З крутою мобілою. Пейджера не вистачає. Німеччина. Лихі 90-ті", – підписано кадр.

Зазначимо, що Меркель стала канцлеркою ФРН 15 років тому – у 2005 році. Вона була першою жінкою на цій посаді. До початку політичної кар'єри працювала у відділі теоретичної хімії Академії наук НДР.

Додамо, що в політику Меркель прийшла саме в 1990-х роках, коли, ймовірно, й було зроблено фото, після падіння Берлінської стіни. У 1989 році вона вступила в організацію "Демократичне пробудження", через рік стала її прессекретаркою, а через кілька місяців обійняла ту ж посаду в першому і останньому некомуністичному уряді НДР.


Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...