"Не впізнав і не очікував від поважних людей такої провокації": Арахамія спробував виправдатися за скандал з "дєдами-мопедами"

Нещодавно Давид Арахамія потрапив в черговий скандал. У День Конституції під час урочистого засідання Ради він некоректно висловився про співавторів основного закону – Степана Хмару та Віктор Шишкіна. Їх у фракційному телеграмі Арахамія назвав "дєдами-мопедами". Дорогою до парламенту 30 червня голова фракції "Слуга народу" пояснив своє бачення ситуації, передають Патріоти України.

Начебто і Хмару, і Шишкіна він добре знає, проте зі спини не роздивився.

Арахамія каже, що добре знає Хмару та Шишкіна

"Збив з пантелику політика і одяг співавторів Конституції – вони були одягнені у білі футболки з написом "Зе – вбивця Конституції".

Позаду отак – перед двома людьми, які стали, одягли якісь футболки, зробили якісь заяви, коли людей запросили на урочисту подію. Я знаю прекрасно і Шишкіна, і Хмару, але зі спини я не навчився розпізнавати", – сказав Арахамія.

Голова фракції каже, що у нього не було гадки, що "такі поважні люди можуть робити провокації на такій урочистій події". Арахамія запевняє, якби впізнав їх, то підійшов би і сказав, що треба розуміти, де ти перебуваєш.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...