
У Північній Кореї стратили близько 30 чиновників, тому що вони виявилися "нездатними" впоратися з наслідками руйнівної повені наприкінці липня, внаслідок якої загинуло і пропало безвісти понад тисячу людей. Про це пише південнокорейське видання Chosun із посиланням на власні джерела в уряді, передають Патріоти України.
За словами анонімного співрозмовника видання, на чиновників поклали відповідальність за масштабні руйнування та звинуватили у корупції та недбалому ставленні до службових обов'язків.
"Наприкінці липня було виявлено, що від 20 до 30 керівників у районі, що постраждав від повені, було розстріляно в один день", – повідомило джерело.
За даними південнокорейських ЗМІ, в результаті проливних дощів і масштабної повені, що послідувала за ними, в північнокорейських провінціях Чагандо і Пхенан-Пукто загинули або зникли безвісти більше тисячі людей. У відповідь північнокорейський диктатор Кім Чен Ин заявив, що подібні повідомлення "фабрикують сміттєві ЗМІ" Південної Кореї.
При цьому північнокорейське агентство KCNA повідомило, що влада евакуює 15 400 осіб з постраждалих районів до столиці Пхеньян доти, поки не будуть відбудовані постраждалі від повені будинки. За словами Кім Чен Ина, на це потрібно не менше двох-трьох місяців, оскільки збитки величезні.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...