
Голова Білого дому Дональд Трамп заявив, що США проведуть з Іраном прямі ядерні переговори. У Тегерані ж стверджують, що зустріч буде "непрямою", передають Патріоти України з посиланням на The New York Times.
Як відзначає NYT, якщо переговори відбудуться, це буде перша офіційна зустріч "віч-на-віч" між двома країнами відтоді, як Трамп відмовився від ядерної угоди з Іраном часів 44-го президента США Барака Обами сім років тому. Водночас діалог відбудеться в "небезпечний момент", оскільки Іран нібито втратив протиповітряну оборону (ППО) навколо ключових ядерних об'єктів через ізраїльські удари в жовтні 2024-го.
Голова Міністерства закордонних справ (МЗС) Ірану Аббас Арагчі, своєю чергою, наголосив, що переговори на вищому рівні відбудуться в Омані, але у "непрямому форматі". "Це і можливість, і випробування. М'яч на полі Америки", - додав він у Х. За словами неназваних чиновників, якщо непрямі переговори між США та Іраном будуть "шанобливими та продуктивними", тоді ж країни зможуть домовитись про пряму зустріч.
Згідно з даними The times of Israel:
Reuters відзначає, що переговори відбудуться у суботу, 12 квітня.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...