
У Третій штурмовій бригаді розповіли про службу колишніх ув'язнених, яких мобілізували в ЗСУ. Там зазначили, що вони вже брали участь в наступальних діях, передають Патріоти України.
У тому числі колишні бранці проявили себе на Харківському напрямку. Про це розповів заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін
"Можемо говорити про те, як проявляють себе колишні увʼязнені, що потрапили до нашої бригади. За словами всіх наших командирів, у підрозділах яких є такі бійці, це дуже вмотивований та заряджений особовий склад", – додав військовий.
Він зазначив, що більшість колишніх ув'язнених проявили себе достойно. Окрім того, вони готові працювати та навчатись.
"Не можу відповісти про ситуацію в інших підрозділах, проте з досвіду – це дати можливість увʼязненим захищати свою країну було досить вдалим рішенням", – резюмував Жорін.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою