
У Третій штурмовій бригаді розповіли про службу колишніх ув'язнених, яких мобілізували в ЗСУ. Там зазначили, що вони вже брали участь в наступальних діях, передають Патріоти України.
У тому числі колишні бранці проявили себе на Харківському напрямку. Про це розповів заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін
"Можемо говорити про те, як проявляють себе колишні увʼязнені, що потрапили до нашої бригади. За словами всіх наших командирів, у підрозділах яких є такі бійці, це дуже вмотивований та заряджений особовий склад", – додав військовий.
Він зазначив, що більшість колишніх ув'язнених проявили себе достойно. Окрім того, вони готові працювати та навчатись.
"Не можу відповісти про ситуацію в інших підрозділах, проте з досвіду – це дати можливість увʼязненим захищати свою країну було досить вдалим рішенням", – резюмував Жорін.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...