
У Третій штурмовій бригаді розповіли про службу колишніх ув'язнених, яких мобілізували в ЗСУ. Там зазначили, що вони вже брали участь в наступальних діях, передають Патріоти України.
У тому числі колишні бранці проявили себе на Харківському напрямку. Про це розповів заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін
"Можемо говорити про те, як проявляють себе колишні увʼязнені, що потрапили до нашої бригади. За словами всіх наших командирів, у підрозділах яких є такі бійці, це дуже вмотивований та заряджений особовий склад", – додав військовий.
Він зазначив, що більшість колишніх ув'язнених проявили себе достойно. Окрім того, вони готові працювати та навчатись.
"Не можу відповісти про ситуацію в інших підрозділах, проте з досвіду – це дати можливість увʼязненим захищати свою країну було досить вдалим рішенням", – резюмував Жорін.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....