
У Третій штурмовій бригаді розповіли про службу колишніх ув'язнених, яких мобілізували в ЗСУ. Там зазначили, що вони вже брали участь в наступальних діях, передають Патріоти України.
У тому числі колишні бранці проявили себе на Харківському напрямку. Про це розповів заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін
"Можемо говорити про те, як проявляють себе колишні увʼязнені, що потрапили до нашої бригади. За словами всіх наших командирів, у підрозділах яких є такі бійці, це дуже вмотивований та заряджений особовий склад", – додав військовий.
Він зазначив, що більшість колишніх ув'язнених проявили себе достойно. Окрім того, вони готові працювати та навчатись.
"Не можу відповісти про ситуацію в інших підрозділах, проте з досвіду – це дати можливість увʼязненим захищати свою країну було досить вдалим рішенням", – резюмував Жорін.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...