Не все так просто: Підривом ГЕС ворог відтермінував форсування нами Дніпра на місяць, - Світан

Військовий експерт Роман Світан впевнений, що росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС саме для того, щоб не допустити висадки українського десанту на лівому березі Дніпра, передають Патріоти України.

За його словами, у росіян там було занадто мало сил для того, щоб стримати наступ ЗСУ через Дніпро. Тому підрив греблі був в російських планах відпочатку. З урахуванням цього основна лінія російської оборони будувалася на значній відстані від річки – щоб не затопило.

"Як мінімум на місяць вони відтермінували наше форсування Дніпра в цьому регіоні. Зараз [план контрнаступу ЗСУ] змінився в більшій частині, зараз будуть використані резерви на запорізькому, донецькому і луганському напрямку", – заявив Світан.

Експерт припустив, що коли вода зійде і місцевість підсохне, Генштаб знову може повернутися до плану наступу з форсуванням Дніпра. "Нікуди від цього росіяни не подінуться, не підуть. Той напрямок - з-під Херсона або з-під Каховки в бік Армянська - він буде одним з основних", - вважає Світан.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...