"Не всі зможуть пережити цей період самотужки": Екснардеп розповів, до чого готуватися з приходом осені (відео)

Нардеп 8-го скликання Верховної Ради, блогер Олександр Сугоняко пише у себе в Facebook, що правильно говорять: якщо ти проінформований, ти попереджений і можеш бути готовим до викликів. А виклики вже цієї осені, менше, ніж через місяць, нас чекають дуже і дуже не слабкі, передають Патріоти України.

Олександр Сугоняко зазначає, по-перше, не можна виключати чергову осінню хвилю пандемії коронавіруса нового штаму Дельта і можливого карантину. Тому треба до цього бути готовими, це підготовлені лікарні, палати, обладнані киснем, це зарплата лікарів, щоб була мотивація працювати, а не шукати кращого життя в інших країнах, а для цього треба, щоб місцеві ради заклали ці кошти в міські бюджети і медичну галузь розглядали в якості пріоритетної.

Нардеп зазначає, по-друге, вже зрозуміло, що восени і взимку дуже вірогідна фінансово-економічна криза. Це і можливий карантин у зв'язку з пандемією, і зростання цін на продукти першої необхідності і суттєве зростання тарифів на комунальні послуги. У найскладнішому становищі опиняться пенсіонери, які навряд чи виживають на мізерні пенсії. Влада повинна розробити спеціальні соціальні програми щодо захисту певних верств населення: ветеранів, інвалідів. Самі вони, без підтримки держави, цю осінь не пройдуть.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...