Не втечуть: ЗСУ показали роботу українських снайперів по російських військових (відео)

Сили спеціальних операцій показали, як український снайпер б'є по російських окупантах на фронті. Боєць ЗСУ почекав, поки військові Росії зберуться до купи, а потім зненацька натиснув на курок. Відповідне відео ССО опублікували на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

В армії України розповіли, що росіяни не підозрюючи, що вони перебувають під прицілом снайпера, вільно пересувалися незахищеною місцевістю. Судячи з відео, по українській території йшло шестеро російських солдатів, які потрапили під вогонь.

"Росіяни самі вийшли на зустріч кулям, вчасно і точно випущеним по них снайпером ССО України", — заявили українські військові. Повідомляється, що кадри зняли бійці ЗСУ на одному з напрямків, де працюють військові Сил спеціальних операцій. Однак точне місце подій, що відбуваються, не уточнюється.

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...