Не виходить з запою? Царьов поскаржився, що в Криму на нього напали "озвірілі" українські патріоти

Царьов поскаржився, що в Криму на нього напали "озвірілі" українські патріоти

Колишній народний депутат від "Партії регіонів", сепаратист-втікач Олег Царьов поскаржився, що в тимчасово окупованому Криму на нього нібито напали українські патріоти. За його словами, він стикався з кількома такими випадками, передають Патріоти України.

Сепаратист видав, що йому кричать в обличчя проукраїнські гасла. Про це Царьов розповів в ефірі одного з пропагандистських шоу в РФ.

За словами сепаратиста-втікача, у Криму він неодноразово вислуховував претензії від українських патріотів. При цьому Царьов видав, що одного разу злякався на заправці лисого чоловіка з тризубом на потилиці.

"Я ось йду зі своїм обличчям, не з чужим, там, по набережній. У мене було кілька таких випадків, коли на мене кидалися озвірілі українофіли з гаслами. Я нещодавно їхав, зупинився на заправці. Стоять три здорові такі чола, один лисий і на потилиці тризуб. Я не знаю, як треба робити, що робити у таких ситуаціях", – заявив сепаратист.

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

четвер, 9 лютий 2023, 9:40

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може - навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії, передають Па...