Не виконав головну обіцянку: Соціолог пояснив, чому у Зеленського почалися проблеми з рейтингом

Однак рейтинг в цілому знижується повільно, адже українці не бажають ще раз сильно розчаровуватись в президенті.

Відомий експерт і заступник керівники Інституту соціології НАН України Євген Головаха, розповів, чому знижується рейтинг президента Володимира Зеленського - в першу чергу, в Південно-Східних регіонах країни, повідомляють Патріоти України.

Головаха каже - жителі Південного Сходу країни вважають, що президент Зеленський здебільшого не виконав свої обіцянки перед виборцями - зокрема, не припинив війну на Донбасі. "Саме на Сході відтік прихильників президента найбільш помітний. А все тому, що Зеленський багато в чому діє за інерцією, закладеною Порошенко, і ця інерція його поки тримає. Але і призводить до закономірного результату - зниження рейтингу", - вважає експерт.

Однак рейтинг Зеленського в цілому знижується повільно, адже українці не бажають ще раз сильно розчаровуватись в президенті. "Адже якщо не Зеленський, то хто потім?", - підсумував Головаха позицію українців на Південному Сході.

Джерело: НВ

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...