
Росія збільшила інтенсивність ударів балістичними ракетами по Одеській області, намагаючись зупинити роботу українських морських коридорів. Про це заявив в ефірі телемарафону речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук, передають Патріоти України.
За його словами, окупанти вночі знову атакували Одеський район ракетою, ймовірно, ракетою Х-59/Х-69. Вона припинила своє існування в межах району, наслідки уточнюються.
Крім того, наголосив Братчук, за 4 дні ворог пошкодив вже третє судно під іноземним прапором.
"Ворог хоче завдати шкоди, а можливо навіть такі глобальні плани - спробувати призупинити роботу українських морських коридорів, які успішно працюють на ресурсність нашої держави й власне на ресурсність, яка допомагає нам відбивати ворожі атаки", - зазначив він.
Також окупанти не припиняють завдавати ударів дронами. Цієї ночі, за даними Братчука, більшість шахедів проходили повз область транзитом.
"Практично кожної ночі у нас іде бойова робота і по шахедах, і по ракетах", - додав речник Української добровольчої армії Південь.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...