
Росія збільшила інтенсивність ударів балістичними ракетами по Одеській області, намагаючись зупинити роботу українських морських коридорів. Про це заявив в ефірі телемарафону речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук, передають Патріоти України.
За його словами, окупанти вночі знову атакували Одеський район ракетою, ймовірно, ракетою Х-59/Х-69. Вона припинила своє існування в межах району, наслідки уточнюються.
Крім того, наголосив Братчук, за 4 дні ворог пошкодив вже третє судно під іноземним прапором.
"Ворог хоче завдати шкоди, а можливо навіть такі глобальні плани - спробувати призупинити роботу українських морських коридорів, які успішно працюють на ресурсність нашої держави й власне на ресурсність, яка допомагає нам відбивати ворожі атаки", - зазначив він.
Також окупанти не припиняють завдавати ударів дронами. Цієї ночі, за даними Братчука, більшість шахедів проходили повз область транзитом.
"Практично кожної ночі у нас іде бойова робота і по шахедах, і по ракетах", - додав речник Української добровольчої армії Південь.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...