Якщо ви колись були у Франції або часто дивитеся французькі фільми, то, напевно, помічали незвичайне привітання, яке існує в цій країні - поцілунки в щоку. Цей жест називається la bise і еквівалентний рукостисканню, маханню рукою або обіймам під час зустрічі, які дарують люди одне одному в нашій країні, передають Патріоти України.
Залежно від регіону, де людина перебуває у Франції, кількість поцілунків може змінюватися. Наприклад, у Парижі та на більшій частині півночі країни нормою є два поцілунки, по одному в кожну щоку. Однак у деяких регіонах півдня, таких як Марсель, прийнято три поцілунки. В інших областях, зокрема у Бретані, звичними є чотири поцілунки. Кількість поцілунків може залежати від соціального контексту. Наприклад, ви можете зробити лише один поцілунок в офіційних випадках, але три або чотири поцілунки – під час привітання з близькими друзями або сім'єю. Чому різна кількість – ніхто не знає.
Вважається, що la bise в деяких професійних ситуаціях може бути не дуже доречним і його варто замінити простим потисканням руки. Але головним французом, який обдаровує політиків та інших публічних людей la bise завжди і скрізь, безперечно можна назвати Емманюеля Макрона.
Президент Франції дуже часто потрапляє у ситуації, коли для його гостей чи співрозмовників поцілунки можуть бути не дуже комфортними, адже не в усіх країнах такий близький контакт є звичним. Макрон також часто, окрім поцілунку в щоку, обдаровує гостя й тісними обіймами.
Кумедно й те, що не шкодує поцілунків він не лише в щоку, а й у лоба. Президента неодноразово фотографували, коли таким чином він вітав своїх виборців, дітей та зірок. У деяких випадках президент все ж таки стримувався, наприклад, коли вітав у країні королеву Ранію, яка є мусульманкою за релігією. Макрон просто поцілував їй руку.
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...