
Українські танкісти під Бахмутом нищать російських окупантів. Танки 3-ї штурмової бригади ведуть вогонь по позиціях загарбників, передають Патріоти України.
Влучність українських танкістів під час нещодавнього наступу дозволила звільнити від росіян ще частину української землі на Бахмутському напрямку. Відео роботи танків 3-ї ОШБр показали на сторінці бригади.
"Заряд і вогонь! Танковими гарматами влучно відпрацьовано по позиціях окупантів під Бахмутом. Робота танкістів третьої штурмової бригади під час нещодавнього наступу та звільнення зайнятих окупантами територій. Не вистачає тут лише "Леопардів", – прокоментували відео воїни.
На опублікованих кадрах танкісти бригади ведуть вогонь по позиціях окупантів. Час від часу танк ненадовго від'їжджає з позиції, з якої вів вогонь, аби захиститися від ураження. Однак згодом знову повертається, аби посилати загарбникам смерть.
Наприкінці відео стомлений, але сповнений рішучості танкіст бригади передає загарбникам побажання якомога швидше навідатися на концерт до Кобзона.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...