​Не вистачає тільки "Лисого Жеки": Оприлюднено шорт-лист з чотирьох "слуг", з яких Зеленський обиратиме свого кандидата для виборів мера Києва​

Від «Слуги народу» у внутрішньопартійному праймеріз на кандидата в мери Києва беруть участь четверо нардепів. Це Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський і Олександр Качура. Про це нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», зазначають Патріоти України.

«Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський і я. Усередині партії серед депутатів більше інших кандидатів поки що не було, наскільки я знаю. Але ми не виключаємо варіанту, що може хтось з'явиться в останній момент ззовні», - каже нардеп.

Найбільш серйозним своїм суперником на майбутніх виборах у мери Києва Качура вважає нинішнього міського голову Віталія Кличка.

Нардеп прогнозує, що на виборах мера столиці буде більше десяти кандидатів.

Качура розповів, що кандидата у мери від «Слуги народу» буде визначено через декілька тижнів й останнє слово - за президентом Володимиром Зеленським.

Зеленський, за його словами, у своєму рішенні опиратиметься на показники соціологічних досліджень, а кандидата висуне конференція міської партійної організації після офіційного старту виборчої кампанії.

До відома, раніше акторка «Кварталу 95» Олена Кравець відповіла, чи планує йти в мери Києва.

Мадам Венедіктова усе вже вирішила: Стерненко заявив, що розслідування нападу на нього не буде

неділя, 12 липень 2020, 20:14

До пошуку замовників і учасників замаху ніхто взагалі не приступав. Прокуратура зупинила розслідування нападу на одеського активіста Сергія Стерненка, що закінчився загибеллю нападника. За інформацією Стерненко в Facebook, формальною підставою для зупи...

Хіти тижня. Наєв зробив важливу заяву щодо можливого вторгнення російських військ

неділя, 12 липень 2020, 20:00

Інформацію про стан Збройних сил РФ, їх наявність, скупчення і збільшення чисельності в Києві отримують в щоденному режимі. Українські військові не бачать безпосередньої загрози вторгнення російської армії на територію нашої країни найближчим часом, пр...