Не вистачило п'яти голосів: Сенат США не зміг прийняти законопроект про санкції проти "Північного потоку-2"

Сенат США не підтримав законопроєкт республіканця Теда Круза про санкції проти Північного потоку-2. Для його затвердження не вдалося набрати необхідних 60 голосів, повідомляють Патріоти України з посиланням на трансляцію засідання Сенату.

Для затвердження законопроєкту про санкції проти "Північного потоку-2", який до Сенату внесли республіканці Чак Шумер та Тед Круз, потрібні були 60 голосів законодавців. Проте набрати їх не вдалось. Підрахунок голосів склав 55 за та 43 проти документа.

Напередодні голосування в Сенаті адміністрація Білого дому виступила проти законопроєкту, який зобов'язував запровадити санкції проти відповідальних за роботу над "Північним потоком-2". Наголошувалося, що ухвалення цього документа підірве єдність європейських союзників.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...