Не витримала такого "потоку свідомості"? Від Дмитра Медведєва йде дружина

У російських елітах триває розбрат на найвищому рівні. Шлюби російських політиків тріскотять по швах, передають Патріоти України.

Телеграм-канал GeneralSVR(reserv), повідомив, що слідом за дружиною прессекретаря президента Путіна — Дмитра Пєскова - Тетяною Навкою, яка в близькому колі заявила про намір розійтися з чоловіком, про наміри подати на розлучення висловилася і дружина колишнього президента Росії Дмитра Медведєва Світлана.

"Колишня перша леді останнім часом все менше часу приділяє Дмитру Анатолійовичу і все більше вдається до захоплень чоловіками на стороні, при цьому не гребуючи вживанням спиртного. Останньою краплею за словами самої Світлани Медведєвої став інцидент з підготовкою суїциду Дмитра Медведєва".

Світлана Медведєва має намір повернути дівоче прізвище Лінник. Прохання дозволити розлучення Світлана Медведєва вже завбачливо направила Володимиру Путіну, президент поки що свого дозволу не дав", — йдеться в повідомленні каналу.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...