Не витримав нелюдських катувань, перерізав собі вени: Полонений окупантами українець у критичному стані, - Денісова

Григорія Сінченка незаконно утримують в окупованому Донецьку у підвалі СІЗО.

Донеччанин був студентом сімферопольського університету, де вчився на політолога. Після тимчасової окупації Криму відмовився писати заяву на переведення до російського вишу, за що був відрахований, повідомляють Патріоти України з посиланням на уповноважену ВР по правам людини Людмилу Денісову.

У 2016 році Григорій приїхав у Донецьк, щоб відновити документи з інвалідності, оскільки з дитинства має захворювання хребта і 2 грудня був затриманий невідомими озброєними людьми за звинуваченням у роботі на користь України.

У СІЗО Донецька, куди його помістили, Григорій пережив жорстокі катування: його підвішували за наручники, били до втрати свідомості та пропускали крізь тіло численні розряди струму. Під час одного з катувань отримав розрив легень, що в подальшому спричинило туберкульоз. Григорія вдалося звільнити під час великого обміну в грудні 2017 року.

Проте хлопець вирішив помститися за все те, що довелося пережити в полоні та знову поїхав до Донецька. Там в жовтні 2019 року він влаштував акцію проти тортур - підірвав станцію стільникового оператора "Фенікс". Відео виклав у YouTube, підписавши: "Це зроблено з метою привернути увагу до нелюдських тортур у підвалах МДБ. Народ Донбасу має вийти на акцію протесту проти тортур чи фашистська республіка залишиться без зв'язку".

Григорія одразу ж затримали співробітники так званого "Міністерства державної безпеки в ОРДО" і він вдруге опинився в полоні.

Наприкінці травня 2020 року хлопцю вдалося втекти з донецького ізолятора тимчасового тримання, але за місяць його знову затримали.

Тепер Григорій Сінченко фактично втретє перебуває в полоні підконтрольної Росії окупаційної адміністрації.

Жорстокі тортури довели його до спроби самогубства. Перебуваючи у повному відчаї, Григорій власною кров’ю написав на стінах камери СІЗО №5 ім'я ката – Стас Кошовий.

Україна має зробити все, щоб до літа повернути Крим, - Буданов

вівторок, 31 січень 2023, 15:34

Начальник ГУР МО Кирило Буданов в інтерв'ю Washington Post заявив, що Україна має зробити все для того, щоб повернути тимчасово окупований Крим до літа. При цьому на запитання, чи вважає він, що введення українських військ до окупованого Криму спонукат...

Росія почала кидати в бої на Бахмутському напрямку десантників: Захисник України розповів про зміну тактики ворога

вівторок, 31 січень 2023, 15:28

Ситуація на Бахмутському напрямку загострилася, там окупанти змінили тактику наступу. Крім того, що вони вирішили відрізати Бахмут від шляхів постачання та пробиратися до нього з флангів, у міські бої почали кидати десантників із регулярної російської ...