Не з катами рідного народу: Білорус, який служив у Внутрішніх військах, викинув свою форму у смітник (відео)

Білорус, який служив у Внутрішніх військах, публічно викинув свою військову форму в сміттєвий бак. Відповідне відео ексвійськовий опублікував в Instagram, зазначають Патріоти України.

“Я давав присягу своєму народові. І дивлячись на те, що відбувається в Мінську своїми очима, я просто не можу пишатися тим, де я служив, і не можу носити цю форму і зберігати її у себе вдома”, – сказав білорус.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...