Не за планом? У РФ вперше за 133 дні війни в Україні промовчали про "досягнення": В ISW пояснили, що це означає

Вперше за 133 дні повномасштабної війни проти України Росія не заявила про свої "успіхи". Це говорить про те, що російські війська в значній мірі взяли оперативну паузу. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни. Водночас Кремль продовжує готувати економіку Росії до затяжної війни проти України, передають Патріоти України.

Аналітики ISW зазначили, що Міноборони Росії щодня заявляло про "територіальні досягнення" окупантів з початку війни, однак не зробило цього після відходу українських військ з Лисичанська 3 липня.

Водночас російські війська все ще проводили невдалі наземні штурми по всіх напрямках 6 липня. Дослідники кажуть, що такі спроби узгоджуються з оперативною паузою, адже вона не вимагає повного припинення активних бойових дій.

"У цьому випадку це означає, що російські сили, імовірно, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для більш значних наступальних операцій та відновити бойову міць, необхідну для виконання цих більш амбітних завдань", - вважають експерти.

У ISW кажуть, що так Кремль намагається мобілізувати російську економіку і промисловість на підтримку війни проти України, готуючись до затяжних бойових дій.

Російські війська вели наступальні дії на північний захід і схід від Слов'янська, продовжували просуватися на захід у напрямку Сіверська від кордону Луганської та Донецької областей. Також росіяни намагалися наступати на Бахмут з півдня, здійснили обмежені наземні атаки на північ від Харкова.

Російські війська провели невдалий наземний штурм на північному заході Херсонської області. Також ISW пише, що російські війська можуть формувати нову військову частину в Муліно Нижегородської області.

ЗСУ ліквідували багато офіцерів: Окупанти призначають курсантів командирами підрозділів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:44

За понад 5 місяців повномасштабної війни захисники України знищили велику кількість російських офіцерів вищої та середньої ланки. Втрати серед окупантів є настільки великими, що Кремлю довелося відправляти на війну всі боєздатні підрозділи, а також фор...

Жданов пояснив, чим небезпечна "невидима" російська ракета "Кинджал" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:34

Ракета Х-47м2 "Кинджал", яка була випущена по Вінницькій області, розроблялася для того, щоб долати системи ППО, передають Патріоти України. . Як розповів військовий експерт Олег Жданов, звукова ракета має повітряне базування. Фактично це балістична р...