"Не за тих воюємо": Окупант з "елітного" підрозділу розповів про втрати під Вугледаром (аудіо)

Військовослужбовець 70-го мотострілецького полку РФ розповів телефоном про втрати під Вугледаром та як їх "елітний" підрозділ, який одним із перших заходив 24-го лютого на територію України, став місцем перебування нікому не потрібних штрафників. Про це йдеться у розмові окупанта, яку перехопило Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

"Ми тут сидимо, с*ка, під носом в "укропів". В нас сьогодні нічка була - п**дець. З БТР х**рили. Простріл. Я вчора бачив трасер, десь у метрі на рівні голови в мене пролетів. Тут вчора так х**рили... З артилерії, з "сапогов"..." - розповів окупант.

Також він зробив припущення, що ЗСУ отримали "підкріплення від НАТО". "А ти чула, що у Вугледарі пох**рило нашу колону хлопців...", - продовжує солдат.

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...