Не забудемо і не пробачимо: У державному музеї у Центрі Москви виставили прапори України, захоплені окупантами на Донбасі

Картина Радо Явора присвячена загиблому герою - бійцю АТО Артему Абрамовичу

У російському державному музеї сучасної історії, що в Москві на вулиці Тверській експонуються два прапори України, захоплені російськими окупантами на Донбасі. Про це повідомляє блогер Necro Mancer в Twitter, зазначають Патріоти України.

“Місцезнаходження: “державний центральний музей сучасної історії Росії””, – написав блогер.

Один із прапорів на фото має написи, зроблені чорним маркером із побажаннями українським захисникам. В описі до нього йдеться, що прапор було посічено осколками РСЗВ “Град” і привезено в 2015 році “кореспондентом з відрядження в “ДНР””.

На другому прапорі дірки від осколків більше, в описі також говориться, що вони з’явилися в результаті обстрілу з “Граду”. Їх привіз “військовий кореспондент з відрядження в “ДНР” з місця боїв за аеропорт”.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...