Не забули! Мережу зворушив синьо-жовтий привіт Україні з Криму (фото)


В окупованому Криму українці знаходять свої способи відсвяткувати День Державного прапора України. Відповідні фото вони розміщують в соціальних мережах, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, користувачка під ніком Наталя Кримська опублікувала малюнок українського прапора, які її діти намалювали ще в 2014 році.

"Друзі, українці, вітаю вас з Днем нашого, рідного, найкрасивішого в усьому світі прапора! Нажаль, в Криму, ми можемо його підняти або десь на безлюдді, або десь високо в горах, або далеко в морі. Мої діти ще в 14 році намалювали його та повісили на холодильник. Змінюються інші малюнки, але прапор висить на головному, почетному місці. Бережіть те, що у вас є даністю, пишайтесь своєю країною та її прапором, вчить дітей українській мові та бережіть нашу Неньку - бо вона найкраща країна світу!", - пише Наталія.

Інші користувачі також публікують свої варіанти поєднання жовтого з блакитним, які вони використовують в Криму.

Хіти тижня. Рахунок йде на десятки мільйонів: Королева Великобританії стрімко біднішає

понеділок, 25 травень 2020, 15:00

Акції, якими володіє Єлизавета II, впали, а легка реконструкція королівського палацу обійшлася в 17 мільйонів. Єлизавета II, одна з найвпливовіших жінок світу, глава династії Віндзорів, зайняла в рейтингу 372-е місце. Її фінансовий стан оцінюють в майж...

"Курс на тотальний розвал інституцій тягне нас униз швидше за будь-яку кризу", - експерт

понеділок, 25 травень 2020, 12:45

"Чи хочу я подальшого падіння рейтингу президента? Ні, не хочу, бо в умовах розвалу інституцій під впливом кризи країна може швидко зануритися в хаос, вигідний лише нашим ворогам. Я не хочу падіння від цивілізованого феодалізму статусів і привілеїв до ...