
Під Покровськом Донецької області з фронту втекла ціла група російських окупантів, які були вояками 1437-го мотострілецького полку ЗС РФ. Про це повідомили в державному проєкті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Хочу жить, передають Патріоти України.
«Повідомлення про російських дезертирів продовжують сипатися як з рогу достатку. Під Покровськом дезертувала ціла група зеків-штурмовиків із полку 1437!» — йдеться в публікації проєкту, створеного за підтримки Міністерства оборони України та Головного управління розвідки.
Повідомляється як мінімум про вісім втікачів. У Хочу жить вказали, що за словами командирів окупантів, які втекли, вони «можуть видавати себе за «трьохсотих». Тобто, поранених.
«Не здивуємося, якщо вони дійсно були поранені й відмовилися знову йти на штурм. Скільки вже подібних історій зустрічалося, коли тих, хто вижив, відразу ж відправляли на „добивання“», — прокоментували в Координаційному штабі, публікуючи також фото дезертирів.
У Хочу жить наголосили, що в поранених окупантів, яких командування знову кидає на полі бою, є вибір — померти або втекти. «Як бачимо, другий варіант останнім часом обирають дедалі частіше», — зазначили в проєкті.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...